Fraud Blocker

Gong symfoniczny Paiste - Brilliant - średnica 80 cm / 32 cale

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: produkt na zamówienie
Cena: 6 311,25 zł 6311.25
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Paiste

Opis

Sam dźwięk nie leczy, muzyka ta jedynie pozwala na uwolnienie wewnętrznego procesu uzdrawiania, a w ten sposób człowiek uzdrawia się sam. Gongi więc nie są lekarstwem, a jedynie wspomagaczem, który ma za zadanie pomóc w procesie leczenia.

Przede wszystkim dźwięki te mają swoje zastosowanie w leczeniu zaburzeń psychosomatycznych. Spowodowane jest to tym, że wszelkie zaburzenia psychiczne i fizyczne mają jedną i tą samą przyczynę – chodzi tu o psychologiczną dominację ego, co przeszkadza nam w rzeczywistym spoglądaniu na świat. Jedyne, czym to skutkuje, to przesłonięciem nam obrazu świata i samego siebie, przez co zaburza nam procesy twórcze i jest przyczyną zagubienie się niektórych z nas, przez co nie możemy odnaleźć swojej tożsamości. Instrument ten pomaga więc w znalezieniu spokoju, siły i przede wszystkim uwolnieniu się od strachu, który tak często nas otacza, a my nie zdajemy sobie z tego sprawy. To właśnie gongi uczą nas spokoju i rezonują nasz wewnętrzny spokój. 

GONG SYMFONICZNY PAISTE - BRILLIANT

- ŚREDNICA 80 CM / 32 "

 

Gongi symfoniczne Brilliant są niemal identycznej budowy co gongi symfoniczne (SG) firmy Paiste lecz ich powierzchnia jest ręcznie polerowana w celu uzyskania efektu lustra. Dźwięk tylko nieznacznie różni się od konwencjonalnego gongu symfonicznego, wzbudzanie wyższych tonów następuje minimalnie szybciej. Gongi Brilliant cechuje harmonijna struktura brzmienia a mieszanie dźwięku następuje poprzez różne punkty uderzenia w gong oraz użycie różnego typu malet.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl