Fraud Blocker

Mata do jogi Manduka eKO 4 mm

Dostępność: brak towaru
Cena: 330,00 zł 330.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: manduka

Opis

Manduka eKO Lite  to idealna propozycja dla tych, którym bliskie są kwestie ochrony środowiska naturalnego. Opracowanie tego modelu zajęło nauczycielom jogi ponad 4 lata.

Optymalna przyczepność

Ten model nie ślizga się po podłożu, a jeżeli masz spocone ręce i nogi, to specyficzna struktura powierzchni uniemożliwi kończynom bezwiedne przesuwanie się. To ważne, ponieważ wykonywanie najbardziej skomplikowanych pozycji staje się w pełni bezpieczne, a dodatkowo łatwo wyostrzyć asany,

Dobra trwałość

Matę Manduka eKO Lite wykonuje się z najtrwalszej gumy, jaka jest dostępna na rynku. Dodatkowo jeszcze wzmacnia się ją mieszanką poliestru i bawełny. Trzeba jednak pamiętać, że naturalną cechą kauczuku jest powolne zużywanie się.

Bezpieczeństwo dla zdrowia i środowiska naturalnego

Kauczuk wykorzystany w produkcji jest zupełnie biodegradowalny, a nade wszystko nie zostaje pozyskiwany z zagrożonych obszarów leśnych Amazonii. Przy produkcji nie stosuje się szkodliwych i toksycznych substancji. Mata jest wolna od plastyfikatorów, toksycznych środków pieniących czy barwników azowych. Wszelkie odpady produkcyjne zostają ponownie wykorzystywane.

Użytkowanie maty jest także higieniczne, a to dzięki zamkniętej strukturze komórkowej zapobiegającej rozwojowi bakterii oraz brzydkiego zapachu.

Specyficzny zapach powinien zniknąć i jest zupełnie naturalny dla kauczuku.

Manduka eKO Lite  zawiera 1% lateksu, więc osoby uczulone powinny zachować szczególną ostrożność.

Uwaga

Nie należy maty prać w pralce ani suszyć na słońcu. Powinno się ją czyścić specjalnym preparatem firmy Manduka bądź lekko zwilżoną ściereczką. Nie wolno stosować żadnych detergentów, ponieważ grozi to zniszczeniem maty. Zwija się ją dopiero po całkowitym wyschnięciu.  

Podstawowe parametry

Waga około 2,2 kg;

Długość 180 cm;

Szerokość 61 cm;

Grubość 4 mm.

 

 

Dane techniczne

Materiał Kauczuk
Marka maty Manduka
Grubość maty 3 mm
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl