Fraud Blocker
Opcje przeglądania

Klocki do jogi przydają się nie tylko w praktyce jogi, ale również podczas ćwiczeń fitness. Są jednymi z najczęściej wykorzystywanych akcesoriów. Doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku osób początkujących, jak i zaawansowanych. Największe korzyści czerpią z nich osoby rozpoczynające swoją przygodę z jogą, ponieważ klocki stanowią dla nich swoiste podparcie, dzięki któremu mogą przyjąć takie pozycje, na które ich ciało w naturalny sposób nie jest jeszcze gotowe. Jednym słowem, klocki do jogi to doskonały sposób na poprawienie własnej elastyczności. Osoby zaawansowane w jodze, które korzystają z klocków, mogą bardziej wykorzystać własne umiejętności i ćwiczyć w większym komforcie.

Jakie klocki do jogi kupić?

Jeżeli właśnie zamierzasz kupić nowe klocki do jogi, to przede wszystkim zwróć uwagę na ich stabilność i ciężar. W zależności od materiału z którego zostały wykonane - drewno, korek, pianka będą się różniły pod względem wagi, przyczepności do podłoża, wielkości itp. Będziesz na niego przenosić część ciężaru własnego ciała, dlatego muszą one stanowić bezpieczne podparcie, które pozwoli na uniknięcie ewentualnych kontuzji. Stabilny, dobrze wykonany, posiadający równe ścianki i kąty proste - taki właśnie powinien być dobry klocek do jogi.

Ciężar klocka, jak i materiał wykonania możesz dobrać do własnych upodobań, ale pamiętaj, że te lżejsze (z pianki lub korka) wymagają delikatniejszego i uważniejszego przechodzenia z pozycji na pozycję. Jeżeli tylko ciężar klocka nie jest dla ciebie problemem, to polecamy wybór cięższych modeli. Szeroki wybór dobrych klocków do jogi znajdziesz w tym dziale.

Klocki i pianki

Klocek drewniany lakierowany Klocek drewniany lakierowany
Producent: JogaStyl
Cena:

43,90 zł

szt.
zobacz więcej
Klocek drewniany nielakierowany Klocek drewniany nielakierowany
Producent: JogaStyl
Cena:

38,90 zł

szt.
zobacz więcej
Klocek  z korka Klocek z korka
Producent: Bodynova
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
Klocek  z pianki Klocek z pianki
Producent: JogaStyl
Cena:

29,00 zł

zobacz więcej
Klocek drewniany lakierowany OM Klocek drewniany lakierowany OM
Producent: JogaStyl
Cena:

45,00 zł

szt.
zobacz więcej
Komplet klocków z pianki 2 szt Komplet klocków z pianki 2 szt
Producent: JogaStyl
Cena:

57,00 zł

zobacz więcej
Pianki do jogi Pianki do jogi
Producent: JogaStyl
Cena:

25,00 zł

zobacz więcej
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl