Opcje przeglądania
Producent

Bolstery - wałki do jogi popularnie nazywane wśród joginów, to jedno z podstawowych pomocy do jogi. Znajdziesz w naszym sklepie specjalistyczne wałki do jogi dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Wybór dobrego wałka jest znaczący dla Twojego komfortu ćwiczeń oraz kluczowy do osiągnięcia szybkich postępów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz jedynie bolstery uszyte przez profesjonalną szwalnie, dlatego możesz być pewien jakości ich wykonania. Wałki możesz wykorzystać do uprawiania jogi, podczas wielu grup asan, do rehabilitacji oraz w trakcie wykonywania niektórych ćwiczeń odchudzających.

Bolstery wypełnione gryką - dobry wybór!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz blostery wypełnione łuską gryki. Ten typ wypełnienia jest najlepszy dla osób uprawiających jogę, bez względu na stopień zaawansowania. Łuski gryki powodują mikromasaż ciała oraz uniemożliwiają rozwój bakterii i grzybów w wałku. Łuska gryki jest znana ze swych dobroczynnych właściwości już od ponad 2 tysięcy lat, kiedy to była stosowana do wypełniania materacy i poduszek. Obecnie jest często wykorzystywana do produkcji akcesoriów do jogi. Warto zauważyć, że nasze wałki mają otwierany wsad, dzięki czemu możesz dowolnie dobierać ilość wypełnienia do własnych upodobań.

Pamiętaj, że dobry wałek do jogi umożliwi Ci odpowiednie ułożenie ciała podczas ćwiczeń, szczególnie w trakcie przyjmowania pozycji siedzących i leżących. Dzięki blosterom, tak samo jak klockom i piankom, możesz zindywidualizować wiele asan. Podłóż wałek pod kręgosłup i osiągnij najlepszą intensywność ćwiczeń!

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl