Misa dźwiękowa antyczna - ton G#3 - 900 gram - 204,6 Hz - AQ25 Uranus

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: produkt na zamówienie
Cena: 990,00 zł 990.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: D34E-5006E

Opis

Osoby chcące doświadczyć majestatycznego a zarazem subtelnego porządku Wszechświata wraz ze wszystkimi jego prawami sięgają po misy dźwiękowe, ponieważ to one pomagają zawiesić centrum, które generuje natłok myśli, a zarazem uruchamia procesy percepcji, szczególnie tej pozazmysłowej. Do tej szerokiej grupy odbiorców z pewnością należą terapeuci, nauczyciele jogi, muzycy, ale również zwykli ludzie, którzy upodobali sobie ten rodzaj oczyszczania swojego umysłu i wspomagania pracy ciała fizycznego poprzez dostarczanie mu silnych doznań.

Tak więc misy dźwiękowe, to nie tylko instrumenty, które mają nas doprowadzić do stanu alfa (transu), a co za tym idzie zintegrować nasze doświadczenia, emocje i uczucia, ale również jest to rodzaj impulsu dla naszego DNA. Jeśli wibrująca misa ułożona jest na naszej klatce piersiowej, bądź powłokach brzusznych, to właśnie wtedy woda znajdująca się w naszym organizmie odgrywa rolę przewodnika drgań, które przekazują subtelną energię do każdej komórki wpływając na syntezę DNA.

 
Misa dźwiękowa antyczna

- ton G#3

- 900 gram

- 204,6 Hz

- AQ25 Uranus

Nasze misy są starannie selekcjonowane w Nepalu, więc jest to gwarancja, zapewniająca naszym klientom instrumenty o możliwie najwyższej dostępnej jakości. Każda misa ma naniesiony indywidualny numer, na podstawie którego użytkownik może sprawdzić jej parametry w bazie danych, a tym samym zweryfikować jej oryginalność.

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl