Fraud Blocker

Misa dźwiękowa antyczna - ton G#3 - 291 gram - 205 Hz - AQ45 Uranus

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: produkt na zamówienie
Cena: 447,57 zł 447.57
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Misa dźwiękowa antyczna
- ton G#3
- 291 gram
- 205 Hz
- AQ45 Uranus

Antyczne misy aktualnie licznie występują na rynku, świadczy to o ich dużej popularności, która bierze się nie z ich formy, ale wyjątkowego dźwięku. Najbardziej wyrafinowana misa nie zastąpi, ani nawet nie będzie równie pięknie brzmiąca, jak te, które datuje się na minimum 50 lat. To właśnie czas nadał  tym misom ten niepowtarzalny dźwięk, który pozwala na pełne wyciszenie i wsłuchanie się w to jedwabiste i terapeutyczne brzmienie.

 

Misy te wykorzystywane są przez różnorakie osoby, poczynając od terapeutów, przez nauczycieli jogi, muzyków i zwykłych użytkowników, czyli tych, którzy w swoim życiu pragną doświadczyć czegoś niezwykłego, subtelnego, ale jednocześnie majestatycznego porządku Wszechświata wraz ze wszystkimi jego prawami.

 

Selekcja tych mis w Nepalu jest gwarancja dla naszych klientów, że zyskują oni instrument najwyższej jakości, a w ich domach, czy gabinetach zagości prawdziwie niepowtarzalny dźwięk.  Dodatkowo każda misa ma naniesiony indywidualny numer, na podstawie którego użytkownik może sprawdzić jej parametry w bazie danych, a tym samym zweryfikować jej oryginalność.

 

Częstotliwość tonu podstawowego w Hz jest tylko wartością orientacyjną i może się minimalnie różnić w zależności od użytej pałki, sprzętu i oprogramowania do jego oceny.

 

Cyfry przy tonie oznaczają oktawę, z którego dany ton pochodzi. Tradycyjnie misy są z trzech oktaw, tj. wielkiej (2), małej (3) i razkreślnej (4), czyli reasumując następujące cyfry przy tonie oznaczają:

 

2 - oktawę wielką,

 

3 - oktawę małą,

 

4 - oktawę razkreślną (środkową na pianinie i najczęściej używaną).

 

 

 

 

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl