Fraud Blocker

Misa dźwiękowa antyczna - ton D#3 - 788 gram - 156,2 Hz - AQ55 Hydrogenic Gamma

Dostępność: brak towaru
Cena: 977,67 zł 977.67
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Misa dźwiękowa antyczna

- ton D#3
- 788 gram
- 156,2 Hz
- AQ55 Hydrogenic Gamma

Miano mis antycznych zyskuje misa, której wiek zostaje oszacowany na minimum 50 lat. Samo datowanie to dość trudne zadanie dla ekspertów.  Misy antyczne, to najogólniej biorąc te, które zostały wykonane dość prymitywnymi metodami. Aby więc określić wiek misy, szuka się znaków szczególnych, które są skutkiem niskich temperatur jakie osiągano w prowizorycznych kuźniach. Dodatkowo oczywiście patrzy się na jej stopień zużycia (naturalnego spolerowania), głębokość zdobień i charakter ich spłycenia, czy naniesione mantry, nazwiska właścicieli i inwokacje. To wszystko pomaga w dokładniejszym ustaleniu daty powstania danej misy. 

A wszystko to, aby znaleźć te unikalne i szczególnie cenione okazy, które dzięki swojej prostocie i  prymitywnemu wykonaniu mają szczególnie wyrafinowany dźwięk. Nie liczy się tu więc forma, ale to co jest najważniejsze – niedościgniony i nieskazitelny brzmienie mis antycznych. Dźwięk tych wspaniałych instrumentów nie ma porównania z współczesnymi wyrobami, ponieważ to czas obdarzył misy antyczne tym jedwabistym i terapeutycznym dźwiękiem. Odpowiednia selekcja w Nepalu gwarantuje, że zakupione u nas misy są najwyższej dostępnej jakości.


Misy ze względu na sposób produkcji misy nie są jednakowe i otrzymane produkty mogą się nieznacznie różnić rozmiarem i odbiegać wyglądem od tych umieszczonych na zdjęciach.

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl