Fraud Blocker

Misa dźwiękowa antyczna - ton F#2 - 1134 gram - 91,7 Hz - AQ69 Jupiter

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: produkt na zamówienie
Cena: 1 411,47 zł 1411.47
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis


Misy dźwiękowe mają dwojaki wpływ na naszą osobę, po pierwsze wpływają na nasze ciało fizyczne, ale najważniejszym ich zadaniem jest stabilizacja naszego umysłu. Silne doznania na poziomie ciała fizycznego są spowodowane drganiami, które wytwarza misa. Ułożenie jej na klatce piersiowej lub powłokach brzusznych powoduje, że woda zawarta w naszym organizmie przewodzi drgania i ta subtelna energia dostarczana jest do każdej żywej komórki. Efekt ten znany jest też medycynie uniwersyteckiej w odniesieniu do ultradźwięków stosowanych w fizykoterapii.

Ale muzycy, nauczyciele jogi, czy terapeuci i wiele innych osób, nie tylko za to cenią sobie misy dźwiękowe. Ich sekret kryje się w dźwięku jakie wydobywają, ponieważ to za jego sprawą przemieniają swojej życie doświadczając subtelnego, a zarazem majestatycznego porządku Wszechświata wraz ze wszystkimi jego prawami. Misy zawieszają centrum generujące natłok naszych myśli i jednocześnie uruchamiają procesy percepcji, szczególnie pozazmysłowej.  Efekt przebywania w transie oraz integracja naszych doświadczeń, emocji i uczuć ułatwia terapeucie pracę na poziomie aury.

MISA DŹWIĘKOWA ANTYCZNA

- TON F#2
- 1134 GRAM
- 91,7 Hz
- AQ69 Jupiter 

 

Częstotliwość tonu podstawowego w Hz jest tylko wartością orientacyjną i może się minimalnie różnić w zależności od użytej pałki, sprzętu i oprogramowania do jego oceny. 

Cyfry przy tonie oznaczają oktawę, z którego dany ton pochodzi. Tradycyjnie misy są z trzech oktaw, tj. wielkiej (2), małej (3) i razkreślnej (4), czyli reasumując następujące cyfry przy tonie oznaczają: 

2 - oktawę wielką,

3 - oktawę małą,

4 - oktawę razkreślną (środkową na pianinie i najczęściej używaną).

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl