Fraud Blocker

Misa dźwiękowa antyczna - ton D3 - 851 gram - 150,8 Hz - AQ49

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 055,70 zł 1055.70
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Mianem mis ,,antycznych” określa się misy, których wiek szacowany jest na co najmniej 50 lat. Współczesne twory, może i są nieco nowocześniejsze, jeżeli mówimy o wyglądzie i nie mają na sobie śladów niedokładności, jakie zdarzają się rękodziełom, ale za to nadrabiają zupełnie czymś innym. Ich sekret kryje się w niepowtarzalnym i wyjątkowym brzmieniu, jakie wydają te misy.

To dzieło nomadycznych mistrzów tej trudnej sztuki osiągali w swych prowizorycznych kuźniach niższe temperatury, co skutkuje szeregiem znaków szczególnych mogących być indykatorami wieku. I tylko dzięki temu udaje się rozpoznać wiek oryginalnej misy antycznej.

Nasz sklep oferuje klientom, iż do ich domów i gabinetów trafiają instrumenty o możliwie najwyższej dostępnej jakości, a to wszystko dzięki odpowiedniej selekcji mis w Nepalu.  Jest to gwarancją autentyczności mis antycznych o nieskazitelnym dźwięku, które stanowią dzisiaj już wielką rzadkość.

MISA DŹWIĘKOWA ANTYCZNA

- TON D3
- 851 GRAM
- 150,8 Hz
- AQ49 Geoamagnetic Field  

 

Częstotliwość tonu podstawowego w Hz jest tylko wartością orientacyjną i może się minimalnie różnić w zależności od użytej pałki, sprzętu i oprogramowania do jego oceny.

Cyfry przy tonie oznaczają oktawę, z którego dany ton pochodzi. Tradycyjnie misy są z trzech oktaw, tj. wielkiej (2), małej (3) i razkreślnej (4), czyli reasumując następujące cyfry przy tonie oznaczają:

2 - oktawę wielką,

3 - oktawę małą,

4 - oktawę razkreślną (środkową na pianinie i najczęściej używaną).

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl