Fraud Blocker

Misa dźwiękowa antyczna - ton E2 - 1210 gram - 83,4 Hz - AQ30

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 491,75 zł 1491.75
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Terapeuci, nauczyciele jogi, muzycy i wielu, wielu innych wykorzystują misy, aby przemienić swoje (i nie tylko) życie doświadczając subtelnego, a zarazem majestatycznego porządku Wszechświata wraz ze wszystkimi jego prawami. Wszystko to dzięki cudownym działaniom mis, ponieważ zawieszają one centrum generujące natłok naszych myśli i jednocześnie uruchamiają procesy percepcji, szczególnie pozazmysłowej. Powyższy efekt przebywania w transie (stanie alfa) oraz integracja naszych doświadczeń, emocji i uczuć ułatwia terapeucie pracę na poziomie aury.

Wibracje wytwarzane przez misę, która ułożona jest na klatce piersiowej lub powłokach brzusznych dostarczają silnych doznań również na poziomie ciała fizycznego. Jest to zasługa wody zawartej w naszym organizmie, która jest doskonałym przewodnikiem drgań. Dzięki temu dostarczana jest subtelna energia do każdej żywej komórki w organizmie. Efekt ten znany jest też medycynie uniwersyteckiej w odniesieniu do ultradźwięków stosowanych w fizykoterapii.

MISA DŹWIĘKOWA ANTYCZNA

- TON E2
- 1210 GRAM
- 83,4 Hz
- AQ30

 

Częstotliwość tonu podstawowego w Hz jest tylko wartością orientacyjną i może się minimalnie różnić w zależności od użytej pałki, sprzętu i oprogramowania do jego oceny.

Cyfry przy tonie oznaczają oktawę, z którego dany ton pochodzi. Tradycyjnie misy są z trzech oktaw, tj. wielkiej (2), małej (3) i razkreślnej (4), czyli reasumując następujące cyfry przy tonie oznaczają:

2 - oktawę wielką,

3 - oktawę małą,

4 - oktawę razkreślną (środkową na pianinie i najczęściej używaną).

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl