Fraud Blocker

Misa dźwiękowa antyczna - ton E3 - 1142 gram - 161,5 Hz - AQ48

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 422,90 zł 1422.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Misy dźwiękowe są powszechnie używane między innymi przez terapeutów, nauczycieli jogi, muzyków i wielu innych, którzy dzięki temu przedmiotowi chcą doświadczyć subtelnego, a zarazem majestatycznego porządku Wszechświata wraz ze wszystkimi jego prawami. Dzieje się to dzięki cudownemu działaniu mis, które kumulują natłok naszych myśli i jednocześnie uruchamiają procesy percepcji, szczególnie pozazmysłowej. Owy efekt przebywania w transie (stanie alfa) oraz integracja naszych doświadczeń, emocji i uczuć ułatwia terapeucie pracę na poziomie aury.

Oprócz sfery duchowej, zostaje również pobudzona sfera fizyczna dzięki wibracjom, które są wytwarzane przez misę ułożoną na klatce piersiowej lub powłokach brzusznych. To one dostarczają silnych doznań, również na poziomie ciała fizycznego. Dzieje się tak, albowiem w woda zawarta w naszym organizmie działa na zasadzie przewodnika, który przekazuje drgania każdej żywej komórce. Jest to efekt, który doskonale zna medycyna uniwersytecka w odniesieniu do ultradźwięków stosowanych w fizykoterapii.

MISA DŹWIĘKOWA ANTYCZNA

- TON E3
- 1142 GRAM
- 161,5 Hz
- AQ48 

 

Częstotliwość tonu podstawowego w Hz jest tylko wartością orientacyjną i może się minimalnie różnić w zależności od użytej pałki, sprzętu i oprogramowania do jego oceny.

Cyfry przy tonie oznaczają oktawę, z którego dany ton pochodzi. Tradycyjnie misy są z trzech oktaw, tj. wielkiej (2), małej (3) i razkreślnej (4), czyli reasumując następujące cyfry przy tonie oznaczają:

2 - oktawę wielką,

3 - oktawę małą,

4 - oktawę razkreślną (środkową na pianinie i najczęściej używaną).

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl