Fraud Blocker

Misa dźwiękowa antyczna - ton F3 - 352 gram - 177,9 Hz - AQ40

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: produkt na zamówienie
Cena: 436,05 zł 436.05
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Tybetańczycy są bardzo powściągliwi i opowiadają, że misy te służyły jako zwykłe naczynia służące do przechowywania żywności. Szczególnie często były używane do tego celu przez kobiety w ciąży (prawdopodobnie w celu uzupełniania homeopatycznych dawek poszczególnych pierwiastków). Ciężko jednak w to uwierzyć, gdy ma się świadomość, iż misy mogą emitować jednocześnie pięć tonów i więcej o   i więcej o ściśle określonej charakterystyce, dosłownie przez kilka minut.

Oprócz tego misy te były rytualnie ofiarowywane najwyższym bóstwom, gdzie jakość dźwięku była istotna. Podania utrzymują, że na terenie klasztorów istniał zakaz wspominania o misach, a Lamowie używali ich do podróży w inne wymiary.

Obecnie wiadomo, że misy zawieszają centrum generujące natłok naszych myśli i jednocześnie uruchamiają procesy percepcji, szczególnie pozazmysłowej. Powyższy efekt przebywania w transie (stanie alfa) oraz integracja naszych doświadczeń, emocji i uczuć ułatwia terapeucie pracę na poziomie aury. Dodatkowo odpowiednie użycie ich poprzez ustawienie mis na klatce piersiowej lub powłokach brzusznych dostarcza bardzo silnych doznań również na poziomie ciała fizycznego.

Misa dźwiękowa antyczna

- ton F3
- 352 gram
- 177,9 Hz
- AQ40

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl