Fraud Blocker

Misa dźwiękowa antyczna - ton F3 - 873 gram - 177,6 Hz - AQ57

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: produkt na zamówienie
Cena: 1 090,17 zł 1090.17
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Stop metali, z którego zostały wykonane bazuje na siedmiu pierwiastkach symbolizujących energie ciał Układu Słonecznego, i tak:

Złoto – Słońce

Srebro – Księżyc

Rtęć – Merkury

Miedź – Wenus

Żelazo – Mars

Cyna – Jowisz

Ołów – Saturn

Dlatego ciężko uwierzyć, że przy tak bogatym składzie chemicznym i jeszcze bogatszej emisji dźwięków (misy mogą emitować jednocześnie pięć i więcej tonów o ściśle określonej charakterystyce, nawet przez kilka minut) misy te mogłyby tylko służyć jako zwykłe naczynia służące do przechowywania żywności, jak twierdzą sami Tybetańczycy.

Wzmożone analityczne dociekania sprawiły, że obecnie wiemy, iż misy te zawieszają centrum generujące natłok naszych myśli i jednocześnie uruchamiają procesy percepcji, szczególnie pozazmysłowej. Powyższy efekt przebywania w transie (stanie alfa) oraz integracja naszych doświadczeń, emocji i uczuć ułatwia terapeucie pracę na poziomie aury.

Ale nie tylko, ponieważ oprócz tego wpływają również na poziomie ciała fizycznego. Dzieje się tak, gdy ułożymy misę na klatce piersiowej lub powłokach brzusznych i zacznie wibrować. Wszystko to za sprawą wody w naszym organizmie, która jest doskonałym przewodnikiem drgań. 

Misa dźwiękowa antyczna

- ton F3
- 873 gram
- 177,6 Hz
- AQ57

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl