Fraud Blocker

Misa dźwiękowa antyczna - ton C3 - 2023 gram - 134,6 Hz - AQ35 Earth

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 507,31 zł 2507.31
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Misy dźwiękowe to przedmioty, które wprowadzają nas w stan głębokiego relaksu, dzięki czemu wszystkie nasze pobudzone i napięte części naszego umysłu uspokajają się. Zasadniczo na misach dźwiękowych gra się na dwa sposoby:

  • Pocierając brzeg misy drewnianą różdżką - co daje długotrwały dźwięk- gdy pocieramy misy różdżką, siła nacisku na brzeg misy oraz tempo jej przesuwania wpływają na otrzymywany dźwięk. Niektóre misy pięknie współbrzmią z innymi misami lub innymi instrumentami muzycznymi.
  • Uderzając w misę pałeczką  (tak zwanym maletem)- poprzez różne ustawianie palców można regulować wysokość tonu otrzymywanego po uderzeniu maletem.

Oczywiście im większa misa tym większe powinny być malety i różdżki, które używane są do gry. Oprócz tego położenie misy można dostosowywać do naszych potrzeb, ponieważ położenie misy na podstawce nie daje tak dużych odczuć, jak  przykładowo ustawienie jej na dłoni, czy innej części ciała, gdzie drgania są dużo mocniej odczuwalne.

MISA DŹWIĘKOWA ANTYCZNA

 - TON C3
- 2023 GRAM
- 134,6 Hz
- AQ35 Earth

 

Częstotliwość tonu podstawowego w Hz jest tylko wartością orientacyjną , więc może się minimalnie różnić w zależności od użytej pałki, sprzętu i oprogramowania do jego oceny.

Cyfry przy tonie oznaczają oktawę, z którego dany ton pochodzi. Tradycyjnie misy są z trzech oktaw, tj. wielkiej (2), małej (3) i razkreślnej (4), czyli reasumując następujące cyfry przy tonie oznaczają:

 

2 - oktawę wielką,

3 - oktawę małą,

4 - oktawę razkreślną (środkową na pianinie i najczęściej używaną).

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl