Fraud Blocker

Misa dźwiękowa antyczna - ton G#4 - 293 gram - 419,9 Hz - AQ37

Dostępność: brak towaru
Cena: 401,67 zł 401.67
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Himalayan singing bowl to po prostu misy himalajskie, których najlepszym miejscem pochodzenia jest Nepal, mimo tego, że można je też znaleźć w Bhutanie, Kaszmirze, Bengalu czy Północnych Indiach. Skład mis nie jest dobierany przypadkowo, a tradycyjnie wytwarza się misy głównie ze stopów siedmiu metali symbolizujących energie ciał Układu Słonecznego, i tak:

Złoto – Słońce

Srebro – Księżyc

Rtęć – Merkury

Miedź – Wenus

Żelazo – Mars

Cyna – Jowisz

Ołów – Saturn

To właśnie dzięki połączeniu tych metali są one tak dźwięczne i sprawiają, że ich brzmienie nas uspokaja i pozwala znaleźć się w stanie alfa. Szczególną grupą mis, są właśnie misy antyczne, których termin obejmuje misy mające co najmniej 50 lat. To właśnie te misy są najbardziej cenione wśród muzyków, terapeutów i nauczycieli jogi, ponieważ charakteryzują się szczególnym, niepowtarzalnym brzmieniem. To właśnie czas nadał tym misom jedwabiste i terapeutyczne brzmienie.

Sam masaż dźwiękiem z wykorzystaniem mis polega na ułożeniu odpowiedniej misy lub mis dźwiękowych na ciele w ściśle określonych miejscach i delikatne pobudzanie ich do drgań. Stosuje się też ułożenie mis w pewnej odległości od ciała oraz ruch drgającej misy ponad ciałem, to działanie ma na celu dostarczenie tej subtelnej energii do każdej komórki wpływając na syntezę DNA. Efekt ten znany jest też medycynie uniwersyteckiej w odniesieniu do ultradźwięków stosowanych w fizykoterapii.

Misa dźwiękowa antyczna

- ton G#4

- 293 gram

- 419,9 Hz

- AQ37

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl