Fraud Blocker

Misa dźwiękowa kręgosłupowa ton C#2 ~ 70 Hz; G#3 ~ 210 Hz - 7467 gram - MG4.

Dostępność: brak towaru
Cena: 4 796,55 zł 4796.55
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Misy wykuwane są ręcznie w Nepalu i sprowadzane przez niemiecki instytut Petera Hessa do Europy. Masaż dźwiękiem ma służyć odprężeniu i relaksacji, regeneracji i rehabilitacji zdrowotnej. Misa wykonana jest ze stopu 5-8 metali, ale głównie jest to miedź i cyna. Osoba, która znajduje się wewnątrz misy tzw. tybetańskiej w pozycji stojącej doświadcza głębokiego masażu bioder i odcinka lędźwiowego lub odcinka piersiowo-szyjnego. W tym drugim przypadku intensywność masażu możemy sprawdzić miarodajnym testem ruchu gałek ocznych.

Oczywiście podana wartość częstotliwości tonu podstawowego w Hz jest tylko wartością orientacyjną i może się minimalnie różnić w zależności od użytej pałki, sprzętu i oprogramowania do jego oceny. Cyfry przy tonie oznaczają oktawę, z którego dany ton pochodzi. Tradycyjnie misy są z trzech oktaw, tj. wielkiej (2), małej (3) i razkreślnej (4), czyli reasumując następujące cyfry przy tonie oznaczają:

2 - oktawę wielką,

3 - oktawę małą,

4 - oktawę razkreślną (środkową na pianinie i najczęściej używaną).

Tonacja: C#2 ~70 Hz; G#3 ~210 Hz

Średnica misy: 43,5 cm

Zdjęcie przedstawia typ misy, a nie dany egzemplarz. Jest to wyrób rękodzielniczy i dany egzemplarz może się minimalnie różnić od powyższej specyfikacji i/lub zdjęcia.

 

Dane techniczne

  • ton         C#2; G#3
  • waga     7467 gram
  • częstotliwość    ~ 70 Hz (ton C#2); ~ 210 Hz (ton G#3)

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl